Markkinoinnin asiantuntijat palveluksessasi

Päijät-Häme

Käyntiosoite: Hämeen Media Oy,  Ilmarisentie 9, 15200 Lahti
Postiosoite: Hämeen Media Oy, PL 80, 15101 Lahti

Aineistoihin liittyvissä asioissa ota yhteyttä myyntipalveluun:
p. 03 7575 710 ▫️ myyntipalvelu@hameenmedia.fi

Etelä-Suomen Sanomat, Itä-Häme, Keski-Häme, Uusi Lahti, Seutuneloset

Ville Yrjölä

Ville Yrjölä

myyntiryhmän päällikkö
+358 44 7360 281
ville.yrjola@media.fi

Marika Töyrylä

Marika Töyrylä

myyntiryhmän päällikkö
perhevapaalla

 

 

Jouni Hautalahti

Jouni Hautalahti

myynti- ja tuotepäällikkö
Seutuneloset
+358 44 7360 757
jouni.hautalahti@media.fi

Susanna Meri

Susanna Meri

myynti- ja tuotepäällikkö
digimainonta
+358 40 7014 143
susanna.meri@media.fi

Leila Mäkinen

Leila Mäkinen

Marketta Paldanius

Marketta Paldanius

myynti- ja tuotepäällikkö
Uusi Lahti
+358 44 7360 766
marketta.paldanius@media.fi

Teemu Parikka

Teemu Parikka

Harri Riikonen

Harri Riikonen

Vesa Salminen

Vesa Salminen

Eija Torri

Eija Torri

myynti- ja tuotepäällikkö
radiomainonta
+358 44 7360 852
eija.torri@media.fi

Tero Viinikainen

Tero Viinikainen

myynti- ja tuotepäällikkö
digitaalinen ulkomainonta
+358 44 7360 264
tero.viinikainen@media.fi

Sari Tanskanen

Sari Tanskanen

Jarkko Haukilahti

Jarkko Haukilahti

myyntijohtaja, paikallisjohtaja
+358 44 7360 310
jarkko.haukilahti@media.fi

Kanta-Häme

Käyntiosoite: Hämeen Media Oy, Vanajantie 7, 13110 Hämeenlinna
Postiosoite: Hämeen Media Oy, PL 530, 13111 Hämeenlinna

Aineistoihin liittyvissä asioissa ota yhteyttä myyntipalveluun:
p. 03 7575 710 ▫️ myyntipalvelu@hameenmedia.fi

Hämeen Sanomat, Hämeenlinnan Kaupunkiuutiset

Santtu Pekarila

Santtu Pekarila

myyntiryhmän päällikkö
+358 40 451 2512
santtu.pekarila@media.fi

Petri Harjula

Petri Harjula

Esa Kukkonen

Esa Kukkonen

Päivi Merisaari

Päivi Merisaari

Ulla Salmi

Ulla Salmi

Sari Vänttinen

Sari Vänttinen

Forssan Lehti

Minna Aaltonen

Minna Aaltonen

Mirka Willman

Mirka Willman

Jätä meille yhteystietosi

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Haluatko tarjouksen tai lisätietoja?

Yhteystiedot

Verkkolaskut:
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus verkkolaskuille: 003732217538
Y-tunnus: 3221753-8

Pdf-laskut: hameenmedia@pdf.basware.com