Markkinoinnin asiantuntijat palveluksessasi

Päijät-Häme

Käyntiosoite: Hämeen Media Oy,  Ilmarisentie 9, 15200 Lahti
Postiosoite: Hämeen Media Oy, PL 80, 15101 Lahti

Aineistoihin liittyvissä asioissa ota yhteyttä myyntipalveluun:
p. 03 7575 710 ▫️ myyntipalvelu@hameenmedia.fi

Etelä-Suomen Sanomat, Itä-Häme, Keski-Häme, Uusi Lahti, Seutuneloset

Ville Yrjölä

Ville Yrjölä

Myyntiryhmän päällikkö
+358 44 7360 281
ville.yrjola@media.fi

Marika Töyrylä

Marika Töyrylä

Myyntiryhmän päällikkö
+358 44 7360 237
marika.toyryla@media.fi

 

 

Jouni Hautalahti

Jouni Hautalahti

Myynti- ja tuotepäällikkö
Seutuneloset
+358 44 7360 757
jouni.hautalahti@media.fi

Susanna Meri

Susanna Meri

Myynti- ja tuotepäällikkö
Digimainonta
+358 40 7014 143
susanna.meri@media.fi

Leila Mäkinen

Leila Mäkinen

Marketta Paldanius

Marketta Paldanius

Myynti- ja tuotepäällikkö
Uusi Lahti
+358 44 7360 766
marketta.paldanius@media.fi

Teemu Parikka

Teemu Parikka

Harri Riikonen

Harri Riikonen

Vesa Salminen

Vesa Salminen

Eija Torri

Eija Torri

Myynti- ja tuotepäällikkö
Radiomainonta
+358 44 7360 852
eija.torri@media.fi

Tero Viinikainen

Tero Viinikainen

Myynti- ja tuotepäällikkö
Digitaalinen ulkomainonta
+358 44 7360 264
tero.viinikainen@media.fi

Sari Tanskanen

Sari Tanskanen

Jarkko Haukilahti

Jarkko Haukilahti

Myyntijohtaja, paikallisjohtaja
+358 44 7360 310
jarkko.haukilahti@media.fi

Kanta-Häme

Postiosoite: Hämeen Sanomat Oy, PL 530, 13111 Hämeenlinna
Käyntiosoite: Hämeen Sanomat Oy, Vanajantie 7, 13110 Hämeenlinna

Sähköposti: ilmoitukset@hameensanomat.fi
Painovalmiit ilmoitusaineistot: aineisto@hameensanomat.fi

Jätä meille yhteystietosi

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Haluatko tarjouksen tai lisätietoja?

Yhteystiedot

Verkkolaskut:
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus verkkolaskuille: 003732217538
Y-tunnus: 3221753-8

Pdf-laskut: hameenmedia@pdf.basware.com