Kaakon Viestintä mediamyynti

Sähköposti: myynti@kaakonviestinta.fi

Vaihde: (05) 210 011

Markkinoinnin asiantuntijat palveluksessasi

Etelä-Savo

Minna Liimatainen

Minna Liimatainen

Kari Reponen

Kari Reponen

asiakkuuspäällikkö
050 305 0830
kari.reponen@media.fi

Juha Lyytikäinen

Juha Lyytikäinen

asiakkuuspäällikkö
0440 350 244
juha.lyytikainen@media.fi

Markku Olkkonen

Markku Olkkonen

asiakkuuspäällikkö
046 920 9462
markku.olkkonen@media.fi

Petri Hulkkonen

Petri Hulkkonen

asiakkuuspäällikkö
0440 350 525
petri.hulkkonen@media.fi

Marko Hirn

Marko Hirn

asiakkuuspäällikkö
044 751 7425
marko.hirn@media.fi

Mari Makkonen

Mari Makkonen

asiakkuuspäällikkö
0440 350 526
mari.makkonen@media.fi

Jukka Eskelinen

Jukka Eskelinen

Jaana Ojamies

Jaana Ojamies

Harri Juutilainen

Harri Juutilainen

Etelä-Karjala

Anuriikka Poutala

Anuriikka Poutala

Hanna Ukkola

Hanna Ukkola

asiakkuuspäällikkö
040 643 1962
hanna.ukkola@media.fi

Maarit Vento

Maarit Vento

asiakkuuspäällikkö
040 554 0036
maarit.vento@media.fi

Kirsi Ala-Outinen

Kirsi Ala-Outinen

Katja Broms

Katja Broms

asiakkuuspäällikkö
040 6694 253
katja.broms@media.fi

Arja Husso

Arja Husso

Tarja Karhu

Tarja Karhu

asiakkuuspäällikkö
0400 854 661
tarja.karhu@media.fi

Merja Lankinen

Merja Lankinen

asiakkuuspäällikkö
040 848 5780
merja.lankinen@media.fi

Marja Niemikoski

Marja Niemikoski

Kymenlaakso

Jonna Lehtinen

Jonna Lehtinen

asiakkuuspäällikkö
040 554 0972
jonna.lehtinen@media.fi

Susanna Raute

Susanna Raute

asiakkuuspäällikkö
040 480 7298
susanna.raute@media.fi

Eliisa Fihlman

Eliisa Fihlman

Antti Taipale

Antti Taipale

Ari Melkko

Ari Melkko

asiakkuuspäällikkö
040 506 4506
ari.melkko@media.fi

Sari Kankala

Sari Kankala

asiakkuuspäällikkö
044 756 1234
sari.kankala@media.fi

Miika Savolainen

Miika Savolainen

asiakkuuspäällikkö
040 141 6480
miika.savolainen@media.fi

Marjo Kattelus

Marjo Kattelus

Arttu Salmi

Arttu Salmi

Maakuntien yhteiset

Katja Himanen

Katja Himanen

sisältömarkkinointi
044 501 4455
katja.himanen@media.fi

Kirsi Hotokka

Kirsi Hotokka

avainasiakaspäällikkö, ketju- ja suurasiakkaat
0440 350 213
kirsi.hotokka@media.fi

Juuso Velin

Juuso Velin

digituotepäällikkö
040 594 6885
juuso.velin@media.fi

Jari Koskikuru

Jari Koskikuru

Jätä meille yhteystietosi

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Haluatko tarjouksen tai lisätietoja?

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu
Tarja Aronen
+358 400 133 959

Aineisto-osoite
meks@media.fi

Käyntiosoite
Meks
Väritehtaankatu 8, 4. krs,
01300  Vantaa

Postiosoite
Mediatalo Keskisuomalainen / Meks
PL  350
01301 Vantaa

Verkkolaskut
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus verkkolaskuille: 003701744458
Y-tunnus: 0174445-8

Paperilaskut
PL 1002
00026 Basware
pdf-laskut: keskisuomalainen@bscs.basware.com

Myyntiehdot