Markkinoinnin asiantuntijat palveluksessasi

Sähköposti: myynti@kaakonviestinta.fi

Vaihde: (05) 210 011

Etelä-Savo

Minna Liimatainen

Minna Liimatainen

asiakkuuspäällikkö
Mikkeli
044 406 3006
minna.liimatainen@media.fi

Juha Lyytikäinen

Juha Lyytikäinen

asiakkuuspäällikkö
Mikkeli

0440 350 244
juha.lyytikainen@media.fi

Markku Olkkonen

Markku Olkkonen

asiakkuuspäällikkö
Mikkeli

046 920 9462
markku.olkkonen@media.fi

Petri Hulkkonen

Petri Hulkkonen

asiakkuuspäällikkö
Mikkeli

0440 350 525
petri.hulkkonen@media.fi

Marko Hirn

Marko Hirn

asiakkuuspäällikkö
Savonlinna

044 751 7425
marko.hirn@media.fi

Mari Makkonen

Mari Makkonen

(äitiyslomalla)
asiakkuuspäällikkö
Savonlinna

0440 350 526
mari.makkonen@media.fi

Jukka Eskelinen

Jukka Eskelinen

mediamyyjä
Punkaharju

044 751 7428
jukka.eskelinen@media.fi

Jaana Ojamies

Jaana Ojamies

mediamyyjä
Mäntyharju

0440 350 511
jaana.ojamies@media.fi

Johanna Halinen

Johanna Halinen

asiakkuuspäällikkö
Mikkeli

040 667 5397
johanna.halinen@media.fi

Harri Juutilainen

Harri Juutilainen

Etelä-Karjala

Anuriikka Poutala

Anuriikka Poutala

Maarit Vento

Maarit Vento

asiakkuuspäällikkö
Lappeenranta
040 554 0036
maarit.vento@media.fi

Kirsi Ala-Outinen

Kirsi Ala-Outinen

mediamyyjä
Lappeenranta

040 6485 973
kirsi.ala-outinen@media.fi

Katja Broms

Katja Broms

asiakkuuspäällikkö
Imatra

040 6694 253
katja.broms@media.fi

Jukka Vilhunen

Jukka Vilhunen

asiakkuuspäällikkö
Lappeenranta

040 867 9056
jukka.vilhunen@media.fi

Tarja Karhu

Tarja Karhu

asiakkuuspäällikkö
Lappeenranta

0400 854 661
tarja.karhu@media.fi

Eetu Partanen

Eetu Partanen

asiakkuuspäällikkö
Lappeenranta

040 682 5610
eetu.partanen@media.fi

Riku Kontio

Riku Kontio

mediamyyjä
Lappeenranta

040 675 5649
riku.kontio@media.fi

Marja Niemikoski

Marja Niemikoski

myyntijohtaja
Lappeenranta

044 738 1417
marja.niemikoski@media.fi

Kymenlaakso

Jonna Lehtinen

Jonna Lehtinen

asiakkuuspäällikkö
Kouvola

040 554 0972
jonna.lehtinen@media.fi

Susanna Raute

Susanna Raute

asiakkuuspäällikkö
Kouvola

040 480 7298
susanna.raute@media.fi

Eliisa Fihlman

Eliisa Fihlman

Antti Taipale

Antti Taipale

mediamyyjä
Kouvola

040 533 6171
antti.taipale@media.fi

Ari Melkko

Ari Melkko

asiakkuuspäällikkö
Kouvola

040 506 4506
ari.melkko@media.fi

Sari Kankala

Sari Kankala

asiakkuuspäällikkö
Kotka

044 756 1234
sari.kankala@media.fi

Miika Savolainen

Miika Savolainen

asiakkuuspäällikkö
Kotka

040 141 6480
miika.savolainen@media.fi

Jarkko Mikkola

Jarkko Mikkola

myyntijohtaja
Kouvola

044 751 7468
jarkko.mikkola@media.fi

Maakuntien yhteiset

Katja Himanen

Katja Himanen

sisältömarkkinointi
Mikkeli

044 501 4455
katja.himanen@media.fi

Kirsi Hotokka

Kirsi Hotokka

avainasiakaspäällikkö, ketju- ja suurasiakkaat
Mikkeli
0440 350 213
kirsi.hotokka@media.fi

Juuso Velin

Juuso Velin

digituotepäällikkö
Kouvola

040 594 6885
juuso.velin@media.fi

Jari Koskikuru

Jari Koskikuru

aluemyyntijohtaja
Kouvola

040 501 1087
jari.koskikuru@media.fi

Jätä meille yhteystietosi

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Haluatko tarjouksen tai lisätietoja?

Laskutustiedot

Verkkolaskut
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus verkkolaskuille: 3724924793
Y-tunnus: 2492479-3

Paperilaskut
Kaakon Viestintä Oy
PL 159
40101 Jyväskylä

Pdf-laskut: kaakonviestinta@pdf.basware.com