Markkinoinnin asiantuntijat palveluksessasi

Keskisuomalainen

Jani Ylönen

Jani Ylönen

Harri Öörni

Harri Öörni

Tuija Pietiläinen

Tuija Pietiläinen

Terhi Vallas

Terhi Vallas

avainasiakaspäällikkö
+358 50 406 0460
terhi.vallas@media.fi

Mari Luoto

Mari Luoto

asiakkuuspäällikkö
+358 50 598 0652
mari.luoto@media.fi

Tiina Viinikainen

Tiina Viinikainen

Antti Hirvonen

Antti Hirvonen

digimarkkinoinnin myyntipäällikkö
+358 40 661 3404
antti.hirvonen@media.fi

Helena Hirvonen

Helena Hirvonen

myyntipäällikkö
Kotipeili

+358 40 707 2129
helena.hirvonen@media.fi

Suur-Jyväskylän Lehti

Juha Ahonen

Juha Ahonen

Minna Terhovuo

Minna Terhovuo

Hanna-Kaisa Järvinen

Hanna-Kaisa Järvinen

Paikallislehdet

Soile Hintikka

Soile Hintikka

asiakasneuvoja
Hankasalmen Sanomat
+358 44 406 2011
soile.hintikka@media.fi

Anja Korjonen

Anja Korjonen

myyntipäällikkö
Laukaa-Konnevesi
+358 50 543 6045
anja.korjonen@media.fi

Tuula Aarniovuori

Tuula Aarniovuori

myyntineuvottelija
Laukaa-Konnevesi
+358 40 573 4998
tuula.aarniovuori@media.fi

Maarit Sironen

Maarit Sironen

myyntipäällikkö
Sampo ja Saarijärveläinen
+358 44 406 2073
maarit.sironen@media.fi

Erja Pentinpuro

Erja Pentinpuro

myyntineuvottelija
Sisä-Suomen Lehti ja Pikkukaupunkilainen
+358 50 463 2195
erja.pentinpuro@media.fi

Riitta Warteva

Riitta Warteva

myyntineuvottelija
Sisä-Suomen Lehti ja Pikkukaupunkilainen
+358 40 6674067
riitta.warteva@media.fi

Tarja Oikari

Tarja Oikari

asiakasneuvoja
Viispiikkinen
+358 44 4062 083
tarja.oikari@media.fi

Liisa Hirvonen

Liisa Hirvonen

myyntineuvottelija
Viitasaaren Seutu ja Wiita-Sanomat
+358 44 406 2706
liisa.hirvonen@media.fi

Radio Keskisuomalainen

Paavo Mölsä

Paavo Mölsä

Haluatko tarjouksen tai lisätietoja?

Jätä meille yhteystietosi

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Jätä yhteystietosi ja viesti

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu
Tarja Aronen
+358 400 133 959

Aineisto-osoite
meks@media.fi

Käyntiosoite
Meks
Väritehtaankatu 8, 4. krs,
01300  Vantaa

Postiosoite
Mediatalo Keskisuomalainen / Meks
PL  350
01301 Vantaa

Verkkolaskut
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus verkkolaskuille: 003701744458
Y-tunnus: 0174445-8

Paperilaskut
PL 1002
00026 Basware
pdf-laskut: keskisuomalainen@bscs.basware.com

Myyntiehdot

Tilaa Meks-uutiskirje

Pysy ajan tasalla mediamarkkinoinnin ja myynnin ajankohtaisista asioista.

Saat uutiset sähköpostiisi 1-2 kertaa kuukaudessa.

Lomaketta suojaa reCAPTCHA, johon pätevät Googlen tietosuoja ja käyttöehdot.