Markkinoinnin asiantuntijat palveluksessasi

Keski-Suomen Media Oy

Käyntiosoite: Aholaidantie 3, 40100 Jyväskylä
Postiosoite: PL 159, 40101 Jyväskylä

Mediamyynti:
Jyväskylä p. 014 338 2404
Muu Keski-Suomi/paikallislehdet p. 014 338 2405
myynti.keskisuomenmedia@media.fi

Aineistoihin liittyvissä asioissa ota yhteyttä myyntipalveluun:
p. 014 622 188, ilmoitukset@keskisuomalainen.fi ma-pe klo 8.30-16

Laskutus:
p. 09 273 00230, laskutus.keskisuomenmedia@media.fi

Keskisuomalainen, Suur-Jyväskylän Lehti ja Radio Keskisuomalainen

Jani Ylönen

Jani Ylönen

Harri Öörni

Harri Öörni

Tuija Pietiläinen

Tuija Pietiläinen

Tiina Viinikainen

Tiina Viinikainen

Antti Hirvonen

Antti Hirvonen

digimarkkinoinnin myyntipäällikkö
+358 40 661 3404
antti.hirvonen@media.fi

Maija Ruopas

Maija Ruopas

asiakkuuspäällikkö
+358 40 651 2522
maija.ruopas@media.fi

Sami Lindroos

Sami Lindroos

asiakkuuspäällikkö
+358 40 541 5177
sami.lindroos@media.fi

 

Helena Hirvonen

Helena Hirvonen

myyntipäällikkö
Kotipeili

+358 40 707 2129
helena.hirvonen@media.fi

Juha Ahonen

Juha Ahonen

Minna Tenhovuo

Minna Tenhovuo

Hanna-Kaisa Järvinen

Hanna-Kaisa Järvinen

Paikallislehdet

Maarit Sironen

Maarit Sironen

myyntijohtaja
Sampo ja Saarijärveläinen,
Keski-Suomen Media Oy:n paikallislehdet
+358 44 406 2073
maarit.sironen@media.fi

Soile Hintikka

Soile Hintikka

asiakasneuvoja
Hankasalmen Sanomat
+358 44 406 2011
soile.hintikka@media.fi

Tuula Aarniovuori

Tuula Aarniovuori

myyntineuvottelija
Laukaa-Konnevesi
+358 40 573 4998
tuula.aarniovuori@media.fi

Tarja Oikari

Tarja Oikari

myyntineuvottelija
Viispiikkinen
+358 44 4062 083
tarja.oikari@media.fi

Maija Nurmiranta

Maija Nurmiranta

Myyntineuvottelija
Viitasaaren Seutu ja Wiita-Sanomat
+358 44 4062 706
maija.nurmiranta@media.fi

Jukka Tuovinen

Jukka Tuovinen

Myyntineuvottelija
Sisä-Suomen Lehti, Pikkukaupunkilainen
+358 50 463 2195
jukka.tuovinen@media.fi

Jätä meille yhteystietosi

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Haluatko tarjouksen tai lisätietoja?

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu:
Aholaidantie 3, Jyväskylä, puh. (014) 622 133

Aineisto-osoite:
ilmoitukset@keskisuomalainen.fi | sivunvalmistus@sjl.fi  | aineisto.keskisuomi@media.fi

Käyntiosoite:
Keski-Suomen Media Oy, Aholaidantie 3, 40101 Jyväskylä

Postiosoite:
Keski-Suomen Media Oy, PL 159, 40101 Jyväskylä

Verkkolaskut:
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus verkkolaskuille: 3720055105
Y-tunnus:  2005510-5

Paperilaskut:
Keski-Suomen Media Oy, PL 159, 40101 Jyväskylä

Pdf-laskut: keskisuomenmedia@pdf.basware.com