Markkinoinnin asiantuntijat palveluksessasi

Keski-Suomen Media Oy

Käyntiosoite: Aholaidantie 3, 40100 Jyväskylä
Postiosoite: PL 159, 40101 Jyväskylä

Myynnin numerot:
Jyväskylä p. 014 338 2404
Muu Keski-Suomi/paikallislehdet p. 014 338 2405

Aineistoihin liittyvissä asioissa ota yhteyttä myyntipalveluun:
p. 014 622 188, ilmoitukset@keskisuomalainen.fi ma-pe klo 8.30-16

Laskutus:
p. 09 273 00230, laskutus.keskisuomenmedia@media.fi

Keskisuomalainen, Suur-Jyväskylän Lehti ja Radio Keskisuomalainen

Jani Ylönen

Jani Ylönen

Harri Öörni

Harri Öörni

Tuija Pietiläinen

Tuija Pietiläinen

Tiina Viinikainen

Tiina Viinikainen

Antti Hirvonen

Antti Hirvonen

digimarkkinoinnin myyntipäällikkö
+358 40 661 3404
antti.hirvonen@media.fi

Maija Ruopas

Maija Ruopas

asiakkuuspäällikkö
+358 40 651 2522
maija.ruopas@media.fi

Sami Lindroos

Sami Lindroos

asiakkuuspäällikkö
+358 40 541 5177
sami.lindroos@media.fi

 

Helena Hirvonen

Helena Hirvonen

myyntipäällikkö
Kotipeili

+358 40 707 2129
helena.hirvonen@media.fi

Juha Ahonen

Juha Ahonen

Minna Tenhovuo

Minna Tenhovuo

Hanna-Kaisa Järvinen

Hanna-Kaisa Järvinen

Paikallislehdet

Maarit Sironen

Maarit Sironen

myyntijohtaja
Sampo ja Saarijärveläinen,
Keski-Suomen Media Oy:n paikallislehdet
+358 44 406 2073
maarit.sironen@media.fi

Soile Hintikka

Soile Hintikka

asiakasneuvoja
Hankasalmen Sanomat
+358 44 406 2011
soile.hintikka@media.fi

Tuula Aarniovuori

Tuula Aarniovuori

myyntineuvottelija
Laukaa-Konnevesi
+358 40 573 4998
tuula.aarniovuori@media.fi

Erja Pentinpuro

Erja Pentinpuro

myyntineuvottelija
Sisä-Suomen Lehti ja Pikkukaupunkilainen
+358 50 463 2195
erja.pentinpuro@media.fi

Tarja Oikari

Tarja Oikari

myyntineuvottelija
Viispiikkinen
+358 44 4062 083
tarja.oikari@media.fi

Maija Nurmiranta

Maija Nurmiranta

Myyntineuvottelija
Viitasaaren Seutu ja Wiita-Sanomat
+358 44 4062 706
maija.nurmiranta@media.fi

Jätä meille yhteystietosi

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Haluatko tarjouksen tai lisätietoja?

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu
Tarja Aronen
+358 400 133 959

Aineisto-osoite
meks@media.fi

Käyntiosoite
Meks
Väritehtaankatu 8, 4. krs,
01300  Vantaa

Postiosoite
Mediatalo Keskisuomalainen / Meks
PL  350
01301 Vantaa

Verkkolaskut
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus verkkolaskuille: 003701744458
Y-tunnus: 0174445-8

Paperilaskut
PL 1002
00026 Basware
pdf-laskut: keskisuomalainen@bscs.basware.com

Myyntiehdot