Digitaalinen mainonta

Saat kauttamme massamediaratkaisuja sekä haluamallesi kohderyhmälle kohdennettuja ratkaisuja.

Käytössäsi ovat alueidemme parhaat ykkösbrändit ja RON-verkostomme koostuu 70 eri verkkopalvelusta.

Digitaalinen mainonta

Verkkopalvelut

Verkkopalvelu Verkkopalvelun osoite Kävijät/kk
Aamuposti https://www.aamuposti.fi 101 057
Etelä-Saimaa https://www.esaimaa.fi 174 129
Etelä-Suomen Sanomat https://www.ess.fi 621 763
Hankasalmen Sanomat http://www.hankasalmensanomat.fi 700
Heinäveden Lehti https://www.heinavedenlehti.fi 2 800
Helsingin Uutiset https://www.helsinginuutiset.fi 929 805
Iisalmen Sanomat http://www.iisalmensanomat.fi 52 823
Iltamakasiini https://www.iltamakasiini.fi 117 095
Imatralainen https://www.imatralainen.fi 58 000
Itä-Häme https://www.itahame.fi 51 500
Itä-Savo https://www.ita-savo.fi 126 734
Joroisten Lehti https://www.joroistenlehti.fi 1 600
Juvan Lehti https://www.juvanlehti.fi 10 600
Kaakonkulma https://www.kaakonkulma.fi 6 700
Kangasniemen Kunnallislehti https://www.kangasniemenlehti.fi 3 700
Keski-Uusimaa https://www.keski-uusimaa.fi 158 275
Keskilaakso https://www.keskilaakso.fi 15 600
Keskisuomalainen https://www.ksml.fi 734 658
Koillis-Savo https://www.koillis-savo.fi 4 100
Kouvolan Sanomat https://www.kouvolansanomat.fi 148 625
Kuopion Kaupunkilehti https://www.kaupunkilehti.fi 15 100
Kymen Sanomat https://www.kymensanomat.fi 92 329
Lappeenrannan Uutiset https://www.lappeenrannanuutiset.fi 69 000
Laukaa-Konnevesi http://laukaa-konnevesi.fi 1 300
Luumäen Lehti https://www.luumaenlehti.fi 5 000
Länsi-Uusimaa https://www.lansi-uusimaa.fi 143 000
Länsi-Saimaan Sanomat https://www.lansisaimaa.fi 9 100
Länsi-Savo https://www.lansi-savo.fi 154 507
Länsiväylä https://www.lansivayla.fi 209 312
Matti ja Liisa https://www.mattijaliisa.fi 1 500
Menoinfo http://www.menoinfo.fi 70 218
Miilu https://www.miilu.fi 800
Moottori https://www.moottori.fi 198 456
Mäntsälän Uutiset https://www.mantsalanuutiset.fi 31 000
Nurmijärven Uutiset https://www.nurmijarvenuutiset.fi 63 000
Paikallislehti Joutseno https://www.joutsenolehti.fi 5 735
Paikallislehti Sisä-Savo https://www.sisa-savolehti.fi 1 600
Phnet.fi https://phnet.fi 22 148
Pieksämäen Lehti https://www.pieksamaenlehti.fi 12 700
Pielavesi-Keitele https://www.pielavesi-keitele.fi 3 300
Pikkukaupunkilainen https://www.pikkukaupunkilainen.fi 550
Pitäjäläinen https://www.pitajalainen.fi 2 800
Pitäjänuutiset https://www.pitajanuutiset.fi 15 300
Puruvesi-lehti https://www.puruvesi.net 10 900
Radio Voima https://www.radiovoima.fi 9 700
Saarijärveläinen https://www.saarijarvelainen.fi 560
Sampo http://sampolehti.fi 200
Savon Sanomat https://www.savonsanomat.fi 605 773
Seinäjoen Sanomat https://www.seinajoensanomat.fi 56 000
Seutuneloset https://www.seutuneloset.fi 7 000
Sipoon Sanomat https://www.sipoonsanomat.fi 47 000
Sisä-Suomen Lehti http://sisasuomenlehti.fi 26 200
Soisalon Seutu https://www.soisalonseutu.fi 3 300
Stoori https://www.stoori.fi 67 000
Suur-Jyväskylän Lehti http://www.sjl.fi 32 300
Tallinna24 https://www.tallinna24.ee 68 000
Tamperelainen https://www.tamperelainen.fi 233 328
Turkulainen https://www.turkulainen.fi 243 953
Töllötin https://www.tollotin.fi 640
Uusi Lahti https://www.uusilahti.fi 16 800
Uusimaa https://www.uusimaa.fi 122 379
Uutis-Jousi https://www.uutis-jousi.fi 8 200
Uutisvuoksi https://www.uutisvuoksi.fi 70 373
Vantaan Sanomat https://www.vantaansanomat.fi 239 468
Vihdin Uutiset https://www.vihdinuutiset.fi 52 500
Viikkosavo https://www.viikkosavo.fi 16 400
Viispiikkinen http://viispiikkinen.fi 1 900
Viitasaaren Seutu http://viitasaarenseutu.fi 3 300
Warkauden Lehti http://www.warkaudenlehti.fi 35 000
Wiita-Sanomat https://www.wiitasanomat.fi 110

Lähde: FIAM – comScore MMX MP, kesäkuu 2019
* Lähde: Google Analytics

Tilaa Meks-uutiskirje

Pysy ajan tasalla mediamarkkinoinnin ja myynnin ajankohtaisista asioista.

Saat uutiset sähköpostiisi 1-2 kertaa kuukaudessa.