Digitaalinen mainonta

Saat kauttamme massamediaratkaisuja sekä haluamallesi kohderyhmälle kohdennettuja ratkaisuja.

Käytössäsi ovat alueidemme parhaat ykkösbrändit ja RON-verkostomme koostuu 70 eri verkkopalvelusta.

Digitaalinen mainonta

Verkkopalvelut

Verkkopalvelu Verkkopalvelun osoite Kävijät/kk
Aamuposti https://www.aamuposti.fi 112 000
Etelä-Saimaa https://www.esaimaa.fi 143 234
Etelä-Suomen Sanomat https://www.ess.fi 487 160
Hankasalmen Sanomat http://www.hankasalmensanomat.fi 730
Heinäveden Lehti https://www.heinavedenlehti.fi 2 200
Helsingin Uutiset https://www.helsinginuutiset.fi 924 343
Iisalmen Sanomat http://www.iisalmensanomat.fi 51 935
Iltamakasiini https://www.iltamakasiini.fi 248 818
Imatralainen https://www.imatralainen.fi 49 000
Itä-Häme https://www.itahame.fi 45 800
Itä-Savo https://www.ita-savo.fi 100 690
Joroisten Lehti https://www.joroistenlehti.fi 1 700
Juvan Lehti https://www.juvanlehti.fi 8 800
Kaakonkulma https://www.kaakonkulma.fi 7 100
Kangasniemen Kunnallislehti https://www.kangasniemenlehti.fi 3 600
Keski-Uusimaa https://www.keski-uusimaa.fi 122 744
Keskilaakso https://www.keskilaakso.fi 15 200
Keskisuomalainen https://www.ksml.fi 572 921
Koillis-Savo https://www.koillis-savo.fi 2 700
Kouvolan Sanomat https://www.kouvolansanomat.fi 156 433
Kuopion Kaupunkilehti https://www.kaupunkilehti.fi 16 000
Kymen Sanomat https://www.kymensanomat.fi 104 438
Lappeenrannan Uutiset https://www.lappeenrannanuutiset.fi 44 000
Laukaa-Konnevesi http://laukaa-konnevesi.fi 1 350
Luumäen Lehti https://www.luumaenlehti.fi 5 000
Länsi-Uusimaa https://www.lansi-uusimaa.fi 64 000
Länsi-Saimaan Sanomat https://www.lansisaimaa.fi 7 800
Länsi-Savo https://www.lansi-savo.fi 197 368
Länsiväylä https://www.lansivayla.fi 213 265
Matti ja Liisa https://www.mattijaliisa.fi 1 800
Menoinfo http://www.menoinfo.fi 47 123
Miilu https://www.miilu.fi 800
Moottori https://www.moottori.fi 184 344
Mäntsälän Uutiset https://www.mantsalanuutiset.fi 52 000
Nurmijärven Uutiset https://www.nurmijarvenuutiset.fi 51 142
Paikallislehti Joutseno https://www.joutsenolehti.fi 6 200
Paikallislehti Sisä-Savo https://www.sisa-savolehti.fi 1 700
Phnet.fi https://phnet.fi 82 000
Pieksämäen Lehti https://www.pieksamaenlehti.fi 10 000
Pielavesi-Keitele https://www.pielavesi-keitele.fi 4 400
Pikkukaupunkilainen https://www.pikkukaupunkilainen.fi 560
Pitäjäläinen https://www.pitajalainen.fi 2 000
Pitäjänuutiset https://www.pitajanuutiset.fi 14 400
Puruvesi-lehti https://www.puruvesi.net 11 300
Radio Voima https://www.radiovoima.fi 7 900
Saarijärveläinen https://www.saarijarvelainen.fi 560
Sampo http://sampolehti.fi 460
Savon Sanomat https://www.savonsanomat.fi 581 395
Seinäjoen Sanomat https://www.seinajoensanomat.fi 92 300
Seutuneloset https://www.seutuneloset.fi 14 600
Sipoon Sanomat https://www.sipoonsanomat.fi 46 000
Sisä-Suomen Lehti http://sisasuomenlehti.fi 13 000
Soisalon Seutu https://www.soisalonseutu.fi 3 100
Stoori https://www.stoori.fi 59 000
Suur-Jyväskylän Lehti http://www.sjl.fi 34 000
Tallinna24 https://www.tallinna24.ee 40 000
Tamperelainen https://www.tamperelainen.fi 259 812
Turkulainen https://www.turkulainen.fi 211 804
Töllötin https://www.tollotin.fi 920
Uusi Lahti https://www.uusilahti.fi 23 000
Uusimaa https://www.uusimaa.fi 120 721
Uutis-Jousi https://www.uutis-jousi.fi 9 500
Uutisvuoksi https://www.uutisvuoksi.fi 94 000
Vantaan Sanomat https://www.vantaansanomat.fi 227 548
Vihdin Uutiset https://www.vihdinuutiset.fi 48 000
Viikkosavo https://www.viikkosavo.fi 19 000
Viispiikkinen http://viispiikkinen.fi 1 500
Viitasaaren Seutu http://viitasaarenseutu.fi 3 600
Warkauden Lehti http://www.warkaudenlehti.fi 36 000
Wiita-Sanomat https://www.wiitasanomat.fi 120

Lähde: FIAM – comScore MMX MP, syyskuu 2019
* Lähde: Google Analytics

Tilaa Meks-uutiskirje

Pysy ajan tasalla mediamarkkinoinnin ja myynnin ajankohtaisista asioista.

Saat uutiset sähköpostiisi 1-2 kertaa kuukaudessa.