Markkinoinnin asiantuntijat palveluksessasi

Mediatalo ESA Oy

Jarkko Haukilahti

Jarkko Haukilahti

myyntijohtaja, paikallisjohtaja
+358 44 7360 310
jarkko.haukilahti@mediataloesa.fi

Ville Yrjölä

Ville Yrjölä

Myyntiryhmän päällikkö
+358 44 7360 281
ville.yrjola@mediataloesa.fi

Marika Töyrylä

Marika Töyrylä

Myyntiryhmän päällikkö
äitiysvapaalla

Jouni Hautalahti

Jouni Hautalahti

Susanna Meri

Susanna Meri

Myynti- ja tuotepäällikkö
+358 40 7014 143
susanna.meri@mediataloesa.fi

Leila Ounila

Leila Ounila

Marketta Paldanius

Marketta Paldanius

Teemu Parikka

Teemu Parikka

Harri Riikonen

Harri Riikonen

Vesa Salminen

Vesa Salminen

Eija Torri

Eija Torri

Myynti- ja tuotepäällikkö
+358 44 7360 852
eija.torri@mediataloesa.fi

Tero Viinikainen

Tero Viinikainen

Myynti- ja tuotepäällikkö
+358 44 7360 264
tero.viinikainen@mediataloesa.fi

Marja-Leena Salo

Marja-Leena Salo

Myyntipäällikkö
Itä-Häme
+358 44 7360 834
marja-leena.salo@mediataloesa.fi

Jätä meille yhteystietosi

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Haluatko tarjouksen tai lisätietoja?

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu
Tarja Aronen
+358 400 133 959

Aineisto-osoite
meks@media.fi

Käyntiosoite
Meks
Väritehtaankatu 8, 4. krs,
01300  Vantaa

Postiosoite
Mediatalo Keskisuomalainen / Meks
PL  350
01301 Vantaa

Verkkolaskut
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus verkkolaskuille: 003701744458
Y-tunnus: 0174445-8

Paperilaskut
PL 1002
00026 Basware
pdf-laskut: keskisuomalainen@bscs.basware.com

Myyntiehdot