Markkinoinnin asiantuntijat palveluksessasi

Kuopio

Tuomas Huusko

Tuomas Huusko

Mervi Hakkarainen

Mervi Hakkarainen

avainasiakaspäällikkö
+358 50 552 2410
mervi.hakkarainen@media.fi

Kyösti Iivonen

Kyösti Iivonen

avainasiakaspäällikkö
+358 50 375 8957
kyosti.iivonen@media.fi

Heli Kukkonen

Heli Kukkonen

avainasiakaspäällikkö
+358 44 281 6267
heli.kukkonen@media.fi

Sanna Lappalainen

Sanna Lappalainen

avainasiakaspäällikkö
+358 44 406 2077
sanna.lappalainen@media.fi

Juuso Ollikainen

Juuso Ollikainen

digituote -ja myyntipäällikkö
+358 40 538 8009
juuso.ollikainen@media.fi

Kuopio & ympäristö

Marko Hämäläinen

Marko Hämäläinen

Marjo Ruokolainen

Marjo Ruokolainen

avainasiakaspäällikkö
+358 44 288 2808
marjo.ruokolainen@media.fi

Marja Mononen

Marja Mononen

Päivi Jauhiainen

Päivi Jauhiainen

Keski-Savo

Tiina Manninen

Tiina Manninen

Minna Kotikumpu

Minna Kotikumpu

avainasiakaspäällikkö
+358 50 501 9562
minna.kotikumpu@media.fi

Kati Utriainen

Kati Utriainen

avainasiakaspäällikkö
+358 50 342 9411
kati.utriainen@media.fi

Anne Virtanen

Anne Virtanen

Eija Vaskin

Eija Vaskin

Ylä-Savo

Irja Kauppinen

Irja Kauppinen

Jouni Puustinen

Jouni Puustinen

avainasiakaspäällikkö
+358 50 400 6234
jouni.puustinen@media.fi

Riikka Holm

Riikka Holm

avainasiakaspäällikkö
+358 400 598 414
riikka.holm@media.fi

Susanna Kukkola

Susanna Kukkola

Mirja Vänttinen

Mirja Vänttinen

aluemyyntijohtaja/paikallisjohtaja
+358 40 554 7418
mirja.vanttinen@media.fi

Haluatko tarjouksen tai lisätietoja?

Jätä meille yhteystietosi

Vastaamme sinulle mahdollisimman pian!

Jätä yhteystietosi ja viesti

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu
Tarja Aronen
+358 400 133 959

Aineisto-osoite
meks@media.fi

Käyntiosoite
Meks
Väritehtaankatu 8, 4. krs,
01300  Vantaa

Postiosoite
Mediatalo Keskisuomalainen / Meks
PL  350
01301 Vantaa

Verkkolaskut
Verkkolaskuoperaattori: Basware Oyj
Välittäjätunnus: BAWCFI22
OVT-tunnus verkkolaskuille: 003701744458
Y-tunnus: 0174445-8

Paperilaskut
PL 1002
00026 Basware
pdf-laskut: keskisuomalainen@bscs.basware.com

Myyntiehdot

Tilaa Meks-uutiskirje

Pysy ajan tasalla mediamarkkinoinnin ja myynnin ajankohtaisista asioista.

Saat uutiset sähköpostiisi 1-2 kertaa kuukaudessa.

Lomaketta suojaa reCAPTCHA, johon pätevät Googlen tietosuoja ja käyttöehdot.